Bułgaria I, 1-10 sierpnia

bulgaria-i-1-10-sierpnia
Wycieczka do Stambułu
Rabat 600 zł
Dzisiaj rezerwujesz za:
2299 zł
Cena od: 2899.00 zł
Termin wyjazdu: 01.08.2023
Świadczenia zawarte w cenie:

▪ przejazd autokarem turystycznym
▪ zakwaterowanie (7 noclegów, hotel Alexandra)
▪ wyżywienie All Inclusive Light
▪ realizacja programu
▪ wycieczka do Stambułu!
▪ wycieczka do Nesebyru!
▪ rejs po Morzu Czarnym!

▪ bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc i obiektów
▪ opłaty klimatyczne
▪ opieka wykwalifikowanej kadry
▪ ubezpieczenie Warta SA:
KL (100 000 zł) 
Assistance (1 000 000 zł)
NNW (10 000 zł) 
OC w życiu prywatnym (100 000 zł) 
Bagaż Podróżny (1000 zł)

Płatności:
▪ I rata: 300 zł (płatne do 5 dni od chwili dokonania rezerwacji)
▪ II rata: 1999 zł (płatne do 15 lipca)
 80 euro (płatne na miejscu)

Dane do przelewu:
mBank S.A.
Nr konta: 95 1140 2004 0000 3102 7970 0044
Gildia Miłośników Nauki
Trzebownisko 103
36-001 Trzebownisko 

W tytule przelewu wpisz: Bułgaria I, imię i nazwisko uczestnika wyjazdu


Opis oferty:

Zapraszamy do udziału w obozie młodzieżowym w Bułgarii, w trakcie którego będziemy odpoczywać, integrować się,  a także pogłębiać wiedzę na temat kraju o tak odmiennej kulturze.
Kontynuujemy poznawanie Bułgarii, która w ubiegłym roku przyjęła nas bardzo gościnnie. Słońce, piękne krajobrazy, atmosfera wakacyjnej beztroski to atuty wybrzeża Słonecznego Brzegu, na którym teraz będziemy przebywać. Oprócz korzystania z uroków morza, rejsu po Morzu Czarnym, bułgarskiej tradycji zogniskowanej w miejscowości Święty Włas, zobaczymy również podczas wycieczki Stambuł, rozpoczynając w ten sposób poznawanie Turcji, związanej historycznie z dziejami Polski.
Serdecznie zapraszamy do przeżycia wspaniałej wakacyjnej przygody międzykulturowej.

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy (1 sierpnia):
Zbiórka o 9:30, Rzeszów, (parking przed hipermarketem Bi1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen). Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry i Rumunię. 
Dzień drugi (2 sierpnia):
Przyjazd do Bułgarii w godzinach południowych. Obiad, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne. Integracja. Kolacja. 
Dzień trzeci – ósmy (3-8 sierpnia):
▪ Nesebyr – wycieczka do miasta – muzeum, położonego na wybrzeżu Morza Czarnego w prowincji Burgas. Często nazywanego perłą Morza Czarnego. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, w 1983 roku Nesebyr został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Miasto zachwyca mieszanką architektoniczną, łączącą w sobie mury z czasów rzymskich i bizantyjskich, średniowieczne cerkwie, brukowane uliczki czy też domy z okresu odrodzenia. Absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym czuć ducha historii, miejsce, które oczaruje romantycznością.
▪ Rejs po Morzu Czarnym – rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem i podziwianie widoków. Będzie czas na kąpiel z nurkowaniem i możliwość skoków z jachtu do morza, a także opalanie się na łajbie. Jednym zdaniem: czas błogiego lenistwa na morzu.
▪ Stambuł – wycieczka do dawnego Konstantynopola to doskonała okazja do posmakowania odrobiny orientu. Charakterystyczny dla Azji zgiełk, stragany z lokalnym jedzeniem, zapachy przypraw to tylko nieliczne orientalne elementy, z którymi spotkamy się podczas wizyty w tej wspaniałej metropolii. To właśnie tutaj w XIX wieku kończył swoją trasę słynny Paryski ORIENT EXPRESS, a Thomas Cook zorganizował pierwszą turystyczną wyprawę. Nie wolno jednak zapominać, że Stambuł to przede wszystkim długa i burzliwa historia, która pozostawiła po sobie mnóstwo przepięknych zabytków pośród których zwiedzimy w części europejskiej m.in.: Hagię Sofię, Błękitny Meczet (z zewnatrz), Hipodrom kolumnę wężową i kolumnę Konstantyna, a także odwiedzimy Wielki Bazar z możliwością dokonania zakupów. Następnie udamy się na część azjatycką miasta, by móc rozkoszować się niezwykłym widokiem cieśniny Bosfor oraz zatoki Złoty Róg. W trakcie wycieczki czas na zakup pamiątek oraz obiad.
▪ Gry, zabawy i konkursy – szereg gier, zajęć integracyjnych i rozrywkowych jak: turnieje sportowe, zajęcia i rozgrywki na plaży, spacery po okolicznych ciekawych miejscach, konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z obozu, gry karciane i planszowe, kalambury, wieczorki tematyczne i przede wszystkim plażowanie oraz kąpiele w morzu.
Dzień dziewiąty (9 sierpnia):
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przejazd tranzytowy przez Rumunię.
Dzień dziesiąty (10 sierpnia):
Przejazd przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Rzeszowa około 14:00. 

Termin: 1–10 sierpnia 2023r. (10 dni)
▪ zbiórka: 1 sieprnia o 9:30, parking przed hipermarketem Bi1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.
▪ powrót: 10 sierpnia około 14:00, parking przed hipermarketem Bi1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.

Wiek uczestników: 13-19 lat

Zakwaterowanie: Hotel Alexandra znajduje się w mieście Sveti Vlas, 400 metrów od plaży i portu jachtowego „Marina Dinevi”. Plaża ośrodka ma średnio 1,5 km długości i 16 metrów szerokości. Znajdują się tam trzy plaże, które według Komisji Europejskiej są jednymi z najczystszych do kąpieli w Bułgarii. Jeśli masz ochotę na imprezę, Słoneczny Brzeg znajduje się zaledwie 5 km od hotelu. Każdy pokój posiada telewizję kablową, klimatyzację, lodówkę, łazienkę i balkon. Większość pokoi oferuje widok na morze. 

Wyżywienie: AI (all inclusive light) – 3 posiłki dziennie, śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, napoje podawane do posiłków, napoje zimne w ciągu dnia, przekąski w trakcie dnia w barze przy basenie.

Uwaga: dokumentem uprawniającym na wjazd do Bułgarii/Turcji oraz przejazd tranzytowy jest PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY ważny co najmniej 6 miesiące od daty powrotu.

Brak wolnych miejsc
Zobacz również
balet-we-lwowie balet-we-lwowie

Balet we Lwowie
Ukraina, 9-10 marca

Kornel Makuszyński "Bezgrzeszne lata" (batiar lwowski, wspomina swój Lwów lat dziecinnych): „Sztuką w owych czasach największą,...

09.03.2019 wiek: bez ograniczeń
Zobacz
Wycieczka do Barcelony
hiszpania-i-25-czerwca---4-lipca hiszpania-i-25-czerwca---4-lipca

Hiszpania I, 25 czerwca - 4 lipca
Obóz młodzieżowy, 2023

Lloret de Mar jest Polakom bardzo znany, dlatego też zapraszamy na obóz młodzieżowy do tej miejscowości, oferując wspaniałą przygodę, doskonały wypoczynek nad...

25.06.2023 wiek: 15-19 lat
Zobacz
karnawal-we-lwowie karnawal-we-lwowie

Karnawał we Lwowie
Ukraina, 9-10 lutego

Lwów wciąż odkrywa przed nami swój urok i tajemnice. Tym razem poszukamy ich w muzeach. Wiadomo, że Lwowska Galeria Sztuki pełna jest wartościowych artystycznie...

09.02.2019 wiek: 18-118
Zobacz

Newsletter

Z newsletterem nie przegapisz żadnej promocji ani wydarzenia z Gildią Miłośników Nauki! Dołącz już teraz!

Administratorem podanych danych osobowych jest Gildia Miłośników Nauki z siedzibą w Trzebownisku 103, 36-001 Trzebownisko. Kontakt z Inspektorem Ochrony Informacji: wgildii@op.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz TUTAJ

Dołącz do
Gildii Miłośników Nauki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach organizowanych przez Gildię wydarzeń, w sprawach  współpracy, a przede wszystkim zachęcamy, by zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości