Hiszpania I, 25 czerwca - 4 lipca

hiszpania-i-25-czerwca---4-lipca
Wycieczka do Barcelony
Rabat 400 zł
Dzisiaj rezerwujesz za:
2699 zł
Cena od: 3099.00 zł
Termin wyjazdu: 25.06.2023
Świadczenia zawarte w cenie:

▪ przejazd autokarem turystycznym
▪ zakwaterowanie (7 noclegów, hotel Don Juan Resort 4***)
▪ wyżywienie Full Board
▪ realizacja programu
▪ wycieczka do Barcelony (włącznie z biletem na stadion i muzeum FC Barcelony)!
▪ rejs po Morzu Śródziemnym do Tossa de Mar!
▪ opłaty klimatyczne
▪ opieka wykwalifikowanej kadry
▪ ubezpieczenie Warta SA:
KL (100 000 zł) 
Assistance (1 000 000 zł)
NNW (10 000 zł) 
OC w życiu prywatnym (100 000 zł) 
Bagaż Podróżny (1000 zł)

Płatności:
▪ I rata: 700 zł (dla zapisujących się od 8.02. Płatne do 5 dni od chwili dokonania rezerwacji)
▪ II rata: 1999 zł (płatne do 15 czerwca)
 80 euro (płatne na miejscu)

Dane do przelewu:
mBank S.A.
Nr konta: 95 1140 2004 0000 3102 7970 0044
Gildia Miłośników Nauki
Trzebownisko 103
36-001 Trzebownisko 

W tytule przelewu wpisz: Hiszpania I, imię i nazwisko uczestnika wyjazdu


Opis oferty:

Lloret de Mar jest Polakom bardzo znany, dlatego też zapraszamy na obóz młodzieżowy do tej miejscowości, oferując wspaniałą przygodę, doskonały wypoczynek nad brzegiem Morza Śródziemnego, poznawanie bogatej tradycji Katalonii, regionu Hiszpanii, który stara się o niepodległość, polskie sportowe reminiscencje poprzez zwiedzanie stadionu Barcelony.

Tylko w Katalonii:
▪ można poznać żywe tradycje kulturowe, których symbolem jest taniec sardana, gigantes, piramidy budowane z wielu ludzi i inne elementy świąt;
▪ odrębność kulturową od Hiszpanii;
▪ związki z Ameryką Południową i migracje;
▪ siłę piłki nożnej i jej wpływ na społeczeństwo (tu Lewandowski);
▪ południową radość życia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w śródziemnomorskiej przygodzie.

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy (25 czerwca):
▪ Zbiórka o 4:00 (Rzeszów, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen). Przejazd przez Niemcy, Francję. 
Dzień drugi (26 czerwca):
▪ Przyjazd do Hiszpanii w godzinach południowych. Zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne. Kolacja. 
Dzień trzeci – ósmy (27 czerwca – 2 lipca):
▪ Barcelona  to ukochane miejsce i żywe muzeum twórczości Gaudiego. Symbole miasta, które zobaczymy podczas naszej wycieczki to: Sagrada Familia, Casa Milà (znana jako La Pedrera), Casa Batlló. Zwiedzanie zaczniemy od przepięknych fasad kościoła Sagrada Familia. To największa, choć do dziś jeszcze nie skończona, najbardziej rozpoznawalna budowla na świecie, przesycona symboliką religijną. Antonio Gaudi w wieku 30 lat stworzył projekt, czerpiąc inspiracje z natury, którą kochał ponad wszystko, ozdobił kościół licznymi ornamentami symbolizującymi elementy przyrody jak drzewa, kwiaty i przeróżne zwierzęta. Barcelona słynie na całym świecie nie tylko z modernistycznej architektury. Żywą reklamą miasta są piłkarze klubu FC Barça, którzy od lat zdobywają mistrzowskie trofea. Będziemy w muzeum i na stadionie Camp Nou, bez wątpienia najsłynniejszym obiekcie sportowym w Europie. Kolejnym przystankiem będzie Wzgórze Montjuic, z którego rozciąga się przepiękna panorama miasta i portu. Wzgórze jest wspaniałym, barwnym centrum kulturalnym i sportowym. Znajduje się na nim Stadion Olimpijski, na którym miała miejsce inauguracja igrzysk w 1992. Spacer zakończy się na najsłynniejszym deptaku miasta la Rambla, gdzie poczujemy atmosferę prawdziwej Barcelony. Na zakończenie udamy się na pokaz tańczących fontann.
▪ Rejs do Tossa de Mar (Costa Brava) – rejs statkiem jest najlepszym sposobem na poznanie uroków skalistego wybrzeża Costa Brava. Wysokie klify stykające się z morzem, małe zatoczki, przepięknie wkomponowane domy i śródziemnomorska roślinność tworzą malowniczy krajobraz wybrzeża. Przepływając przez liczne zatoczki dopływamy do najpiękniejszego miasteczka, perełki wybrzeża jakim jest Tossa de Mar, zdecydowanie jedno z najładniejszych miejsc wybrzeża Hiszpanii. Przewodnik poprowadzi spacer średniowieczną starówką otoczoną murami obronnymi z siedmioma wysokimi basztami, która jest prawdziwą wizytówką Tossy i zabytkiem narodowym. Wewnątrz murów zachowały się kamienne domy z XIII i XIV wieku, w których dziś są restauracje, kafejki i sklepy z pamiątkami. W Tossie znajduje się również piękna, malownicza plaża, dlatego też warto wziąć ze sobą ręczniki i stroje kąpielowe. 
▪ Gry, zabawy i konkursy – szereg gier, zajęć integracyjnych i rozrywkowych jak: turnieje sportowe, zajęcia i rozgrywki na plaży, spacery po okolicznych ciekawych miejscach, konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z obozu, gry karciane i planszowe, kalambury, wieczorki tematyczne i przede wszystkim plażowanie oraz kąpiele w morzu. 
Dzień dziewiąty (3 lipca):
▪ Śniadanie, wykwaterowanie. Obiad i wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Francje, Niemcy.
Dzień dziesiąty (4 lipca):
▪ Przyjazd do Rzeszowa około 20:00. 

Termin: 25 czerwca – 4 lipca 2023r. (10 dni)
▪ zbiórka: 25 czerwca o 4:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.
▪ powrót: 4 lipca około 20:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.

Wiek uczestników: 15-19 lat

Zakwaterowanie: Hotel Don Juan Resort 4**** 
https://www.fergushotels.com/es/DonJuanResortAffiliatedByFergus/

Wyżywienie: FB (full board) – pełne wyżywienie które obejmuje śniadanie, obiad i kolację, woda do posiłków.

Transport: przejazd komfortowym autokarem renomowanej rzeszowskiej firmy Marcel: https://marcel-bus.pl/

Uwaga: dokumentem uprawniającym na wjazd do Hiszpanii oraz przejazd tranzytowy jest PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY.

Brak wolnych miejsc
Zobacz również
Zbiórka o godz. 5:20!
lem-we-lwowie lem-we-lwowie

Lem we Lwowie
Kresy, 23-24 października

Tylko śwarnetyka. To wiadomość ważna szczególnie dla licealistów: jaki kierunek studiów wybrać? Stanisław Lem proponuje śwarnetykę, która...

23.10.2021 wiek: 14-19 lat
Zobacz
karnawal-we-lwowie karnawal-we-lwowie

Karnawał we Lwowie
Ukraina, 9-10 lutego

Lwów wciąż odkrywa przed nami swój urok i tajemnice. Tym razem poszukamy ich w muzeach. Wiadomo, że Lwowska Galeria Sztuki pełna jest wartościowych artystycznie...

09.02.2019 wiek: 18-118
Zobacz
Wyjazd odwołany
oboz-mlodziezowy-ii-2020 oboz-mlodziezowy-ii-2020

Obóz młodzieżowy II, 2020
Grecja, 24 lipca - 2 sierpnia

Co takiego jest w Grecji, że od lat tak chętnie jeżdżą tam turyści z Polski? Czy to klimat, który pozwala cieszyć się beztroskim wypoczynkiem i ciepłym morzem? Czy...

24.07.2020 wiek: 13-18 lat
Zobacz

Newsletter

Z newsletterem nie przegapisz żadnej promocji ani wydarzenia z Gildią Miłośników Nauki! Dołącz już teraz!

Administratorem podanych danych osobowych jest Gildia Miłośników Nauki z siedzibą w Trzebownisku 103, 36-001 Trzebownisko. Kontakt z Inspektorem Ochrony Informacji: wgildii@op.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz TUTAJ

Dołącz do
Gildii Miłośników Nauki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach organizowanych przez Gildię wydarzeń, w sprawach  współpracy, a przede wszystkim zachęcamy, by zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości