Węgry, 26-27 listopada

wegry-26-27-listopada
Brak wolnych miejsc
Rabat 50 zł
Dzisiaj rezerwujesz za:
299 zł
Cena od: 349.00 zł
Termin wyjazdu: 26.11.2022
Świadczenia zawarte w cenie:

▪ przejazd autokarem turystycznym
▪ zakwaterowanie (1 nocleg w Budapeszcie)
▪ uroczysta kolacja w czardzie (żywa muzyka, wykwintne dania i alkohole niskoprocentowe bez limitu, 26.11)
▪ śniadanie (w formie bufetu, 27.11)
▪ degustacja win w winnicy Korona pod Egerem
▪ opieka pilota i przewodnika 
▪ bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc i obiektów
▪ opłaty klimatyczne
▪ ubezpieczenie Warta SA:
KL (100 000 zł) 
Assistance (1 000 000 zł)
NNW (10 000 zł) 
OC w życiu prywatnym (100 000 zł) 
Bagaż Podróżny (1000 zł)

Płatności:
▪ I rata: 100 zł (płatne przelewem do 3 dni od chwili rezerwacji)
▪ II rata: 199 zł (płatne przelewem do 18 listopada)
 III rata: 90 euro (płatne gotówką na miejscu)

Dane do przelewu:
mBank S.A.
Nr konta: 95 1140 2004 0000 3102 7970 0044
Gildia Miłośników Nauki
Trzebownisko 103
36-001 Trzebownisko 

W tytule przelewu wpisz: Węgry, imię i nazwisko uczestnika.


Opis oferty:

Spotkania z kulturą węgierską należy rozpocząć od winiarni. Takie też założenie przyświeca nam, gdy kierujemy do Państwa zaproszenie na andrzejki do Budapesztu w roku 2022, pierwsze po kilku latach przerwy. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas czardy, tradycyjnej węgierskiej imprezy, która będzie kluczowym punktem wyjazdu. Węgierska muzyka w połączeniu ze smacznym jedzeniem i okazją do tańca na pewno wprawi nas w dobry nastrój i będzie ukoronowaniem zwiedzania pięknego Budapesztu. Dla fascynatów historii będzie to kolejna szansa uzupełnienia wiedzy na temat relacji polsko-węgierskich, gdyż wzajemne wpływy kulturowe były olbrzymie. Obejmowały one również wino, sprowadzane do Polski jednym z europejskich szlaków handlowych. Wiele węgierskich regionów buduje swoje tradycje na uprawie winnej latorośli i produkcji wina wysokiej jakości. Winnica w okolicach Egeru i degustacja produkowanych tam win wprowadzi nas w świat koneserów tego szlachetnego napoju, ponieważ spotkania z kulturą węgierska należy zaczynać (lub kończyć) od winiarni.

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy (26 listopada):
Zbiórka o 4:00 (Rzeszów, parking przed hipermarketem Bi1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen) ▪ Przejazd do Budapesztu i rozpoczęcie zwiedzania - Peszt: Tereny Wystawy Milenijnej - Plac Bohaterów z pomnikiem milenijnym, panteonem Bohaterów, park miejski z kompleksem zamku Vajdahunyad ▪ Przejazd na spacerową ulicę Váci, po drodze; pierwsze metro na kontynencie z 1863 roku i aleja Andrássy’ego, Opera ▪ Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, przygotowania do imprezy ▪ Uroczysta kolacja w czardzie przy żywej muzyce ▪ Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień drugi (27 listopada):
Śniadanie w formie bufetu, wykwaterowanie ▪ Kontynuacja zwiedzania - Buda: Wzgórze zamkowe i zamek królewski, panorama na Peszt, rezydencje prezydenta i premiera Węgier, stare miasto na wzgórzu zamkowym, labirynty, gdzie więziono Drakulę, baszty rybackie, kościół Macieja ▪ Przejazd do winnicy Korona pod Egerem i degustacja win ▪ Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Rzeszowa około 23:00.

Termin: 26–27 listopada 2022r. 
▪ zbiórka: 26 listopada o 4:00, parking przed hipermarketem Bi1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.
▪ powrót: 27 listopada około 23:00, parking przed hipermarketem Bi1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.

Uwaga: na Węgrzech nie obowiązują żadne restrykcje związane z covid-19. Dokumentem uprawniającym na wjazd jest DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT.

Brak wolnych miejsc
Zobacz również
Z imprezą andrzejkową i browarem
ormianski-lwow ormianski-lwow

Ormiański Lwów
Ukraina, 28-29 listopada

Serdecznie zapraszamy na kolejną wyprawę do Lwowa z Gildią. Tym razem na andrzejki… Andrzejki we Lwowie…, czyli zabawa przy muzyce i tańcach. Ale zanim na nią...

28.11.2020 wiek: dla pełnoletnich
Zobacz
Wyjazd odwołany
oboz-mlodziezowy-ii-2020 oboz-mlodziezowy-ii-2020

Obóz młodzieżowy II, 2020
Grecja, 24 lipca - 2 sierpnia

Co takiego jest w Grecji, że od lat tak chętnie jeżdżą tam turyści z Polski? Czy to klimat, który pozwala cieszyć się beztroskim wypoczynkiem i ciepłym morzem? Czy...

24.07.2020 wiek: 13-18 lat
Zobacz
andrzejki-w-stanislawowie andrzejki-w-stanislawowie

Andrzejki w Stanisławowie
Ukraina, 30 listopada-1 grudnia

Na szlakach Kresowej Atlantydy znajduje się Stanisławów. Warto wstąpić do tamtejszej kolegiaty, by przysłuchać się, czy nie dźwięczą w niej jeszcze słowa jednego...

30.11.2019 wiek: dla pełnoletnich
Zobacz

Newsletter

Z newsletterem nie przegapisz żadnej promocji ani wydarzenia z Gildią Miłośników Nauki! Dołącz już teraz!

Administratorem podanych danych osobowych jest Gildia Miłośników Nauki z siedzibą w Trzebownisku 103, 36-001 Trzebownisko. Kontakt z Inspektorem Ochrony Informacji: wgildii@op.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz TUTAJ

Dołącz do
Gildii Miłośników Nauki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach organizowanych przez Gildię wydarzeń, w sprawach  współpracy, a przede wszystkim zachęcamy, by zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości