Bułgaria II, 7-16 lipca

bulgaria-ii-7-16-lipca

Rabat 150 zł
Dzisiaj rezerwujesz za:
1999 zł
Cena od: 2149.00 zł
Termin wyjazdu: 07.07.2022
Świadczenia zawarte w cenie:

▪ przejazd autokarem turystycznym
▪ zakwaterowanie (7 noclegów, hotel Colosseum w Słonecznym Brzegu)
▪ wyżywienie 3 x dziennie (All Inclusive Light)
▪ realizacja programu
▪ wycieczka do Nesebyru!
▪ rejs po morzu Czarnym!
▪ wycieczka: Błota i solanki + figury piaskowe + Burgas!
▪ klimatyzacja w pokojach
▪ bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc i obiektów
▪ opłaty klimatyczne
▪ opieka wykwalifikowanej kadry
▪ ubezpieczenie NNW i KL z włączeniem chorób przewlekłych
▪ odpowiedni test covid-19 przed wyjazem na obóz (w sytuacji obowiązku posiadania takiego testu przez państwa tranzytowe lub kraj docelowy)

Płatności:
▪ I rata: 400 zł (płatne do 3 dni od chwili dokonania rezerwacji)
▪ II rata: 1599 zł (płatne do 25 czerwca)
▪ 70 euro (płatne na miejscu)

Dane do przelewu:
mBank S.A.
Nr konta: 95 1140 2004 0000 3102 7970 0044
Gildia Miłośników Nauki
Trzebownisko 103
36-001 Trzebownisko 

W tytule przelewu wpisz: Bułgaria II, imię i nazwisko uczestnika wyjazdu


Opis oferty:

Kiedyś, kiedyś, zupełnie niedawno, Polacy musieli jechać do Bułgarii, jeśli chcieli spędzić urlop nad ciepłym morzem, a i to nie każdy mógł tam jechać. Po pierwsze: nie każdy miał paszport – jeśli go otrzymał, musiał się liczyć z tym, że ważność dokumentu wynosiła zaledwie kilka tygodni i pozwalała pojechać „tam” i wrócić. Po drugie – każdy paszport ważny był na inne kraje, kraje Europy Zachodniej pozostawały niedostępne, dlatego z taką chęcią podróżowano do Bułgarii, do czarnomorskich kurortów. Dzisiaj istnieje wybór, dlatego warto zdecydować się na Bułgarię. To kraj o wielkiej i bogatej przeszłości, sięgającej antyku, znany u nas przede wszystkim z miejscowości Warna, gdzie zginął jeden z polskich królów. To kraj pięknej i różnorodnej przyrody i życzliwych ludzi. Zapraszamy do wyjazdu z Gildią, by odkryć ten znany i nieznany jednocześnie kraj. Program pozwoli nam odpocząć, zintegrować się i dowiedzieć się więcej o kulturze, historii i walorach turystycznych Bułgarii.

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy (7 lipca):
Zbiórka o 9:00, Rzeszów, (parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen). Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry i Rumunię. 
Dzień drugi (8 lipca):
Przyjazd do Bułgarii w godzinach południowych. Zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne. Obiadokolacja. 
Dzień trzeci – ósmy (9-14 lipca):
▪ Nesebyr – wycieczka z do miasta – muzeum, położonego na wybrzeżu Morza Czarnego w prowincji Burgas. Często nazywanego perłą Morza Czarnego. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, w 1983 roku Nesebyr został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Miasto zachwyca mieszanką architektoniczną, łączącą w sobie mury z czasów rzymskich i bizantyjskich, średniowieczne cerkwie, brukowane uliczki czy też domy z okresu odrodzenia. Absolutnie wyjątkowe miejsce w którym czuć ducha historii, miejsce które oczaruje romantycznością.
▪ Rejs po Morzu Czarnym – rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem i podziwianie widoków. Będzie czas na kąpiel z nurkowaniem i możliwość skoków z jachtu do morza, a także opalanie się na łajbie. Jednym zdaniem: czas błogiego lenistwa na morzu.
▪ Błota i solanki + figury piaskowe + Burgas – to jest coś czego każdy spróbować w Bułgarii powinien. Zabieramy Was w okolice miasta Burgas, gdzie znajdują się bogate w minerały kąpieliska. Kąpiel w basenach to naturalny peeling, miękka i gładka jak aksamit skóra, a przede wszystkim relaks i odprężenie. Błotny eliksir niczym zabieg SPA, podobno odmładza i upiększa. Solankowe baseny unosić będą nas na powierzchni wody jak Morze Martwe. Już zrelaksowani udamy się do centrum miasta by zobaczyć niezwykły festiwal rzeźb z piasku. Na koniec z tarasu widokowego w Parku Nadmorskim oraz z molo podziwiać będziemy piękną panoramę Morza Czarnego.
▪ Gry, zabawy i konkursy – szereg gier, zajęć integracyjnych i rozrywkowych jak: turnieje sportowe, zajęcia i rozgrywki na plaży, spacery po okolicznych ciekawych miejscach, animacje w hotelu, konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z obozu, gry karciane i planszowe, kalambury i przede wszystkim kąpiele pod opieką ratownika.
Dzień dziewiąty (15 lipca):
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przejazd tranzytowy przez Rumunię.
Dzień dziesiąty (16 lipca):
Przejazd przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Rzeszowa około 15:00. 

Termin: 7-16 lipca 2022r. (10 dni)
▪ zbiórka: 7 lipca o 9:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.
▪ powrót: 16 lipca około 15:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.

Wiek uczestników: 13-19 lat

Zakwaterowanie: Hotel Colosseum położony w Słonecznym Brzegu w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego i zabytkowego Nesebyru, ok. 100 m od piaszczystej plaży i nadmorskiej promenady. Na miejscu dostępny jest odkryty basen z barem i leżakami. Do dyspozycji gości są 3 windy, recepcja czynna całą dobę, restauracja, tawerna, lobby bar, kantor, taras. Bezpłatny dostęp do internetu (wi-fi) w lobby hotelowym.
Pokoje: zakwaterowanie w pokojach 3, 4 – osobowych oraz 5 osobowych apartamentach. Każdy pokój posiada łazienkę, TV-SAT, klimatyzację oraz balkon.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w formie all inclusive light (śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, napoje podawane do posiłków, napoje zimne w ciągu dnia, w barze przy basenie).
Plaża: długa, piaszczysta i szeroka plaża z łagodnym wejściem do morza znajduje się 100 m od hotelu. Wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga. 

Uwaga: dokumentem uprawniającym na wjazd do Grecji oraz przejazd tranzytowy jest PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu.

Uwaga: Jedynie my w cenie obozu zapewnimy test Covid-19 przed wyjazdem na obóz w sytuacji obowiązku posiadania takiego testu przez państwa tranzytowe lub kraj docelowy.

Zarezerwuj miejsce już teraz
Zobacz również
Brak wolnych miejsc
grecja-ii-17-26-lipca grecja-ii-17-26-lipca

Grecja II, 17-26 lipca
Obóz młodzieżowy, 2022

Co takiego jest w Grecji, że od lat tak chętnie jeżdżą tam turyści z Polski? Czy to klimat, który pozwala cieszyć się beztroskim wypoczynkiem i ciepłym morzem? Czy...

17.07.2022 wiek: 12-18 lat
Zarezerwuj
Wolne miejsca!
grecja-i-26-czerwca---5-lipca grecja-i-26-czerwca---5-lipca

Grecja I, 26 czerwca - 5 lipca
Obóz młodzieżowy, 2022

Co takiego jest w Grecji, że od lat tak chętnie jeżdżą tam turyści z Polski? Czy to klimat, który pozwala cieszyć się beztroskim wypoczynkiem i ciepłym morzem? Czy...

26.06.2022 wiek: 12-18 lat
Zarezerwuj
Brak wolnych miejsc
bulgaria-i-26-czerwca---5-lipca bulgaria-i-26-czerwca---5-lipca

Bułgaria I, 26 czerwca - 5 lipca
Obóz młodzieżowy, 2022

Kiedyś, kiedyś, zupełnie niedawno, Polacy musieli jechać do Bułgarii, jeśli chcieli spędzić urlop nad ciepłym morzem, a i to nie każdy mógł tam jechać. Po...

26.06.2022 wiek: 13-19 lat
Zarezerwuj

Newsletter

Z newsletterem nie przegapisz żadnej promocji ani wydarzenia z Gildią Miłośników Nauki! Dołącz już teraz!

Administratorem podanych danych osobowych jest Gildia Miłośników Nauki z siedzibą w Trzebownisku 103, 36-001 Trzebownisko. Kontakt z Inspektorem Ochrony Informacji: wgildii@op.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz TUTAJ

Dołącz do
Gildii Miłośników Nauki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach organizowanych przez Gildię wydarzeń, w sprawach  współpracy, a przede wszystkim zachęcamy, by zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości