Obóz młodzieżowy

oboz-mlodziezowy

Rabat 100 zł
Dzisiaj rezerwujesz za:
1490 zł
Cena od: 1590.00 zł
Termin wyjazdu: 01.07.2019
Świadczenia zawarte w cenie:

▪ przejazd autokarem turystycznym
▪ zakwaterowanie (6 noclegów: 1 w Rydze, 4 w Tallinnie i 1 w Trokach)
▪ wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie i obiadokolacja)
▪ realizacja programu
▪ prom Tallinn - Helsinki i z powrotem!
▪ opłaty klimatyczne
▪ bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc i obiektów!
▪ opieka wykwalifikowanej kadry i przewodnika na miejscu
▪ ubezpieczenie NNW i KL z włączeniem chorób przewlekłych

Dodatkowo płatne: 50 €  

Płatności:
▪ I rata 300 zł (płatne w momencie zgłoszenia)
▪ II rata 1190 zł (płatne do 25 czerwca)
▪ 50 € (płatne na miejscu)

Dane do przelewu: 
Podkarpacki Bank Spółdzielczy filia w Rzeszowie
Nr konta: 67 8642 1126 2012 1122 8415 0001
Gildia Miłośników Nauki
36-001 Trzebownisko 103


Opis oferty:

Zapraszamy na kolejny obóz młodzieżowy. W tym roku będzie to Łotwa, Estonia i Finlandia. Zwiedzanie tych leżących nad Morzem Bałtyckim krajów znów stanie się okazją do przeżycia przygody, nawiązania nowych znajomości, zdobycia nowych doświadczeń i wspaniałego wypoczynku. Wszystkie działania koncentrują się wokół Morza Bałtyckiego, a kluczowym momentem będzie podróż do Helsinek. Bazą obozu będzie Tallinn. Nowa wiedza, szczególnie kulturowa, gwarantowana.

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy (1 lipca):
Zbiórka o 22:00 (Rzeszów, parking przed basenem ROSiR na ul. Pułaskiego), przejazd nocny przez Lublin, Białystok do Rygi.
Dzień drugi – siódmy (2-7 lipca):
Szawle – Góra Krzyży, miejsce to słynie z powodu wielu krzyży, które są symbolem wiary oraz nadziei, gdy w czasach komunistycznych miejsce to było wiele razy niszczone przez władze, ale przez ludzi odbudowywane na nowo, tutaj też w 1993r. mszę św. odprawiał Jan Paweł II.
Ryga – Dom Bractwa Czarnogłowych; ratusz; kościół św. Jakuba; kościół św. Piotra; budynek parlamentu; zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka; fragment muru obronnego; katedra luterańska; „secesja ryska”, która na Łotwie jest ściśle związana z architekturą narodowego romantyzmu, dlatego część budynków Rygi nie posiada dekoracji typowej dla Europy, lecz wiąże się z łotewskimi wartościami duchowymi.
Park Narodowy Gauja – zamki: biskupa ryskiego Alberta w Siguldzie oraz w Turiadzie położone w malowniczej dolinie rzeki Gauja.
Tallinn – zamek Toompea (obecnie siedziba parlamentu), średniowieczny rynek z XIV w. z okazałym ratuszem, średniowieczna fortyfikacja, zespół średniowiecznych kamieniczek Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, kościół św. Olafa, cerkiew Aleksandra Newskiego, katedra luterańska, wzgórze Toompea i panorama na miasto i morze.
Helsinki (przeprawa promowa z Tallinna) – katedra luterańska, plac Senacki, spacer po tak zwanym targu rybnym, sobór Uspieński, secesyjny dworzec kolejowy, kościół ciszy, Esplanadi – reprezentacyjna ulica miasta, port i nadbrzeże.
Inne – szereg gier i zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Kontrolowane korzystanie z kąpielisk bałtyckich w okolicach Tallina.
Dzień ósmy (8 lipca):
Wyjazd z Trok w drogę powrotną o 10:00. Przyjazd do Rzeszowa około 22:00. 

Termin: 1-8 lipca 2019r. (8 dni)
• zbiórka: 1 lipca o 22;00, parking koło hali sportowej ROSiR, ulica Pułaskiego, Rzeszów.
• powrót: 8 lipca około 22:00, parking koło hali sportowej ROSiR, ulica Pułaskiego, Rzeszów.

Wiek uczestników: 13-18 lat

 

Zarezerwuj miejsce już teraz
Zobacz również
Nowy kierunek
orzeszkowa-mickiewicz-niemen orzeszkowa-mickiewicz-niemen

Orzeszkowa, Mickiewicz, Niemen...
Białoruś, 13-18 lipca

Tak blisko, a tak daleko. Białoruś - kraj kojarzony dziś z autorytarnymi rządami Łukaszenki w Europie, niepodległy, a jednak uwikłany w związki z Rosją. Już to wystarczy,...

13.07.2019 wiek: bez ograniczeń
Zarezerwuj
Wyjazd odwołany
kajakiem-po-bukowej kajakiem-po-bukowej

Kajakiem po Bukowej
Lasy Janowskie, 25 maja

Lasy Janowskie to magiczna kraina gdzie miło jest aktywnie spędzać czas. Serdecznie zapraszamy na spływ kajakowy rzeką Bukową (dopływem Sanu), ognisko integracyjne i...

25.05.2019 wiek: 13-18
Zarezerwuj

Newsletter

Z newsletterem nie przegapisz żadnej promocji ani wydarzenia z Gildią Miłośników Nauki! Dołącz już teraz!

Administratorem podanych danych osobowych jest Gildia Miłośników Nauki z siedzibą w Trzebownisku 103, 36-001 Trzebownisko. Kontakt z Inspektorem Ochrony Informacji: wgildii@op.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz TUTAJ

Dołącz do
Gildii Miłośników Nauki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach organizowanych przez Gildię wydarzeń, w sprawach  współpracy, a przede wszystkim zachęcamy, by zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości