Obóz młodzieżowy I, 2021

oboz-mlodziezowy-i-2021

Rabat 200 zł
Dzisiaj rezerwujesz za:
1799 zł
Cena od: 1999.00 zł
Termin wyjazdu: 27.06.2021
Świadczenia zawarte w cenie:

▪ przejazd autokarem turystycznym
▪ zakwaterowanie (7 noclegów)
▪ wyżywienie 2 x dziennie (7 śniadań i 7 obiadokolacji)
▪ obiad tranzytowy podczas drogi powrotnej (4 VII)
▪ realizacja programu
▪ wycieczka na Meteory!
▪ rejs piracki po Morzu Egejskim!
▪ wycieczka do Palaos Platamonas!
▪ klimatyzacja w pokojach
▪ bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc i obiektów
▪ opłaty klimatyczne
▪ opieka wykwalifikowanej kadry (rezydenta, pielęgniarki szkolnej, kierownika obozu i wychowawców)
▪ ubezpieczenie NNW i KL z włączeniem chorób przewlekłych
▪ odpowiedni test covid-19 przed wyjazem na obóz (w sytuacji obowiązku posiadania takiego testu przez państwa tranzytowe lub kraj docelowy)

Płatności:
▪ I rata: 300 zł (płatne do 3 dni od chwili dokonania rezerwacji)
▪ II rata: 1499 zł (płatne do 20 czerwca)
▪ 65 euro (płatne na miejscu)

Dane do przelewu:
mBank S.A.
Nr konta: 95 1140 2004 0000 3102 7970 0044
Gildia Miłośników Nauki
Trzebownisko 103
36-001 Trzebownisko 

W tytule przelewy wpisz: Grecja I, imię i nazwisko uczestnika wyjazdu


Opis oferty:

Co takiego jest w Grecji, że od lat tak chętnie jeżdżą tam turyści z Polski? Czy to klimat, który pozwala cieszyć się beztroskim wypoczynkiem i ciepłym morzem? Czy może wspaniałe krajobrazy łączące wysokie góry z Olimpem na czele z morskimi widokami? A może wspaniała przeszłość zamknięta w mitologii, sztuce, filozofii greckiej, które kształtują do dziś tożsamość nas Polaków i Europejczyków? Mogą to też być ludzie otwarci i życzliwi, tańczący „zorbę” jak bohater powieści Nikosa Kazantsakisa „Grek Zorba”?
Tak czy inaczej sprawdźmy to w tym roku razem. Zapraszamy Was na kolejny obóz młodzieżowy do Grecji. Gwarantujemy integrację, wrażenia, poznawanie kultury greckiej, dobrą zabawę i smaczną kuchnię.

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy (27 czerwca):
▪ Zbiórka o 9:00 (Rzeszów, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen). Przejazd nocny przez Słowację, Węgry, Serbię. 
Dzień drugi (28 czerwca):
▪ Przejazd przez Serbię, Macedonię. Przyjazd do Grecji w godzinach południowych. Zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne. Obiadokolacja. 
Dzień trzeci – ósmy (29 czerwca – 4 lipca):
▪ Meteory  wycieczka w niezwykłe miejsce na Równinie Tesalijskiej z lasem skalnym, na którym średniowieczni mnisi zbudowali klasztory tworząc drugie co do wielkości centrum "monastyryzmu" w Grecji. Zatrzymamy się w miasteczku Kalambaka, gdzie w pracowni ikon zapoznamy się z techniką pisania ikon. Zwiedzimy dwa klasztory, gdzie będziemy podziwiać piękne ikony, freski, stare manuskrypty. Pozostałe klasztory obejrzymy z pokładu autokaru i miejsc widokowych. W drodze na Meteory zatrzymamy się w opiewanej przez poetów Dolinie Tempi, gdzie odwiedzimy kościółek św. Paraskiewi.
▪ Rejs piracki po Morzu Egejskim – rejs na otwarte morze wzdłuż wybrzeża Riwiery Olimpijskiej stylowym statkiem, trwający od godz. 9.00 do ok. 15.00; w trakcie rejsu poczęstunek, integracja, podziwianie pięknych widoków greckiego wybrzeża, a także możliwość kąpieli na otwartym morzu pod nadzorem ratownika.
 Palaos Platamonas – piękna górska wieś turystyczna z zachowaną w całości dawną zabudową, jedna z atrakcji turystycznych okolic Olimpu, oprócz niepowtarzalnego uroku wspaniały widok na morze i wybrzeże.
▪ Gry, zabawy i konkursy – szereg gier, zajęć integracyjnych i rozrywkowych jak: turnieje sportowe, zajęcia i rozgrywki na plaży, spacery po okolicznych ciekawych miejscach, konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z obozu, gry karciane i planszowe, kalambury, wieczór grecki i przede wszystkim kąpiele pod opieką ratownika.
Dzień dziewiąty (5 lipca):
▪ Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przejazd nocny przez Macedonię, Serbię, Węgry.
Dzień dziesiąty (6 lipca):
▪ Przejazd przez Węgry, Słowację. Obiad tranzytowy. Przyjazd do Rzeszowa około 19:00. 

Termin: 27 czerwca – 6 lipca 2021r. (10 dni)
▪ zbiórka: 27 czerwca o 9:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.
▪ powrót: 6 lipca około 19:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.

Wiek uczestników: 12-18 lat

Zakwaterowanie: Hotel Akant. Hotel położony w bezpiecznej i spokojnej okolicy, 250 metrów od piaszczystej i szerokiej plaży Morza Egejskiego, w miejscowości Olympic Beach na Riwierze Olimpijskiej. Pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, wyposażone w klimatyzację, TV, lodówkę i bezpłatne wifi. Obok hotelu do dyspozycji młodzieży jest boisko do koszykówki, piłki nożnej i kort tenisowy. 
Hotel jest wyłącznie dla naszej grupy i nie będą w nim zakwaterowani inni turyści. 

Uwaga: dokumentem uprawniającym na wjazd do Grecji oraz przejazd tranzytowy jest PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu.

Uwaga: Jedynie my w cenie obozu zapewnimy właściwy test Covid-19 przed wyjazdem na obóz w sytuacji obowiązku posiadania takiego testu przez państwa tranzytowe lub kraj docelowy.

Brak wolnych miejsc
Zobacz również
Wolne miejsca
kijow kijow

Kijów
Ukraina, 10-15 lipca

Celebrując stulecie Niepodległości w roku 2021, zapraszamy Państwa do Kijowa. Nasza Wyprawa Kijowska pozwoli nam pokazać dokładniej wydarzenia historyczne sprzed stu lat i...

10.07.2021 wiek: bez ograniczeń
Zarezerwuj
Wolne miejsca
oboz-mlodziezowy-iii-2021- oboz-mlodziezowy-iii-2021-

Obóz młodzieżowy III, 2021
Bułgaria, 1-10 sierpnia

Kiedyś, kiedyś, zupełnie niedawno, Polacy musieli jechać do Bułgarii, jeśli chcieli spędzić urlop nad ciepłym morzem, a i to nie każdy mógł tam jechać. Po...

01.08.2021 wiek: 13-19 lat
Zarezerwuj
Brak wolnych miejsc
oboz-mlodziezowy-ii-2021- oboz-mlodziezowy-ii-2021-

Obóz młodzieżowy II, 2021
Grecja II, 4-13 lipca

Co takiego jest w Grecji, że od lat tak chętnie jeżdżą tam turyści z Polski? Czy to klimat, który pozwala cieszyć się beztroskim wypoczynkiem i ciepłym morzem? Czy...

04.07.2021 wiek: 13-19 lat
Zarezerwuj

Newsletter

Z newsletterem nie przegapisz żadnej promocji ani wydarzenia z Gildią Miłośników Nauki! Dołącz już teraz!

Administratorem podanych danych osobowych jest Gildia Miłośników Nauki z siedzibą w Trzebownisku 103, 36-001 Trzebownisko. Kontakt z Inspektorem Ochrony Informacji: wgildii@op.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz TUTAJ

Dołącz do
Gildii Miłośników Nauki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach organizowanych przez Gildię wydarzeń, w sprawach  współpracy, a przede wszystkim zachęcamy, by zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości