Obóz młodzieżowy II, 2022

oboz-mlodziezowy-ii-2022-

Rabat 250 zł
Dzisiaj rezerwujesz za:
1899 zł
Cena od: 2149.00 zł
Termin wyjazdu: 26.06.2022
Świadczenia zawarte w cenie:

▪ przejazd autokarem turystycznym
▪ zakwaterowanie (7 noclegów)
▪ wyżywienie 3 x dziennie (All Inclusive Light)
▪ realizacja programu
▪ wycieczka do Nesebyru!
▪ rejs po morzu Czarnym!
▪ wycieczka do Zheravny!
▪ klimatyzacja w pokojach
▪ bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych miejsc i obiektów
▪ opłaty klimatyczne
▪ opieka wykwalifikowanej kadry
▪ ubezpieczenie NNW i KL z włączeniem chorób przewlekłych
▪ odpowiedni test covid-19 przed wyjazem na obóz (w sytuacji obowiązku posiadania takiego testu przez państwa tranzytowe lub kraj docelowy)

Płatności:
▪ I rata: 300 zł (płatne do 3 dni od chwili dokonania rezerwacji)
▪ II rata: 1599 zł (płatne do 20 czerwca)
▪ 70 euro (płatne na miejscu)

Dane do przelewu:
mBank S.A.
Nr konta: 95 1140 2004 0000 3102 7970 0044
Gildia Miłośników Nauki
Trzebownisko 103
36-001 Trzebownisko 

W tytule przelewy wpisz: Bułgaria, imię i nazwisko uczestnika wyjazdu


Opis oferty:

Kiedyś, kiedyś, zupełnie niedawno, Polacy musieli jechać do Bułgarii, jeśli chcieli spędzić urlop nad ciepłym morzem, a i to nie każdy mógł tam jechać. Po pierwsze: nie każdy miał paszport – jeśli go otrzymał, musiał się liczyć z tym, że ważność dokumentu wynosiła zaledwie kilka tygodni i pozwalała pojechać „tam” i wrócić. Po drugie – każdy paszport ważny był na inne kraje, kraje Europy Zachodniej pozostawały niedostępne, dlatego z taką chęcią podróżowano do Bułgarii, do czarnomorskich kurortów. Dzisiaj istnieje wybór, dlatego warto zdecydować się na Bułgarię. To kraj o wielkiej i bogatej przeszłości, sięgającej antyku, znany u nas przede wszystkim z miejscowości Warna, gdzie zginął jeden z polskich królów. To kraj pięknej i różnorodnej przyrody i życzliwych ludzi. Zapraszamy do wyjazdu z Gildią, by odkryć ten znany i nieznany jednocześnie kraj. Program pozwoli nam odpocząć, zintegrować się i dowiedzieć się więcej o kulturze, historii i walorach turystycznych Bułgarii.

Program wyjazdu:

Dzień pierwszy (26 czerwca):
Zbiórka o 9:00, Rzeszów, (parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen). Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry i Rumunię. 
Dzień drugi (27 czerwca):
Przyjazd do Bułgarii w godzinach południowych. Zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne. Obiadokolacja. 
Dzień trzeci – ósmy (28 czerwca – 3 lipca):
▪ Nesebyr – najpiękniejsza perła Morza Czarnego i nie bez powodu wpisany jest na listę UNESCO. Zachwyca urokliwymi uliczkami z typową architekturą okresu odrodzenia, pięknie zachowanymi cerkwiami oraz niezwykłym klimatem i widokami, gdyż Nesebyr to maleńska wyspa połączona z lądem wąską groblą.
▪ Rejs po Morzu Czarnym – rejs statkiem po malowniczej zatoce Słonecznego Brzegu, podziwianie pięknych widoków bułgarskiego wybrzeża, integracja i dużo świętnej zabawy. 
▪ Zheravna – jedno z tych nieodkrytych przez masową turystykę miejsc, w którym jednak zakochać się można od pierwszego wejrzenia! Zachowane, odrestaurowane domy z okresu odrodzenia bułgarskiego, autentyczny klimat, położenie w górach Starej Płaniny na wysokości ponad 500 m n.p.m. pozwalają poczuć prawdziwe, sielankowe życie na bułgarskiej wsi. Możliwość podejrzenia mistrzów rękodzieła, którzy na miejscu tworzą piękne dywany, stroje i tradycyjną ceramikę.
▪ Gry, zabawy i konkursy – szereg gier, zajęć integracyjnych i rozrywkowych jak: turnieje sportowe, zajęcia i rozgrywki na plaży, spacery po okolicznych ciekawych miejscach, animacje w hotelu, konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z obozu, gry karciane i planszowe, kalambury i przede wszystkim kąpiele pod opieką ratownika.
Dzień dziewiąty (4 lipca):
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przejazd tranzytowy przez Rumunię.
Dzień dziesiąty (5 lipca):
Przejazd przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Rzeszowa około 15:00. 

Termin: 26 czerwca – 5 lipca 2022r. (10 dni)
▪ zbiórka: 26 czerwca o 9:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.
▪ powrót: 5 lipca około 15:00, parking przed hipermarketem B1, ul. Wincentego Witosa, obok stacji paliw PKN Orlen, Rzeszów.

Wiek uczestników: 13-19 lat

Zakwaterowanie: Hotel Macon Residence lub inny o podobnym standardzie, położony w zatoce Słonecznego Brzegu. Na terenie hotelu odkryty basen i obiekty sportowe. Pokoje 4-osobowe z łazienkami. Wyżywienie All Inclusive Light (3 posiłki dziennie w formie bufetu, napoje bezalkoholowe). 

Uwaga: dokumentem uprawniającym na wjazd do Grecji oraz przejazd tranzytowy jest PASZPORT lub DOWÓD OSOBISTY ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu.

Uwaga: Jedynie my w cenie obozu zapewnimy właściwy test Covid-19 przed wyjazdem na obóz w sytuacji obowiązku posiadania takiego testu przez państwa tranzytowe lub kraj docelowy.

Zarezerwuj miejsce już teraz
Zobacz również
Brak wolnych miejsc
e-lementy-lwowa- e-lementy-lwowa-

e-LEMenty Lwowa
Lwów, 27-28 listopada

Serdecznie zapraszamy na Andrzejki do Lwowa. Tym razem głównym tematem będzie przyszłość, gdyż głównym bohaterem wyjazdu będzie Stanisław Lem, jeden z...

27.11.2021 wiek: dla pełnoletnich
Zarezerwuj
oboz-mlodziezowy-i-2022 oboz-mlodziezowy-i-2022

Obóz młodzieżowy I, 2022
Grecja, 26 czerwca - 5 lipca

Co takiego jest w Grecji, że od lat tak chętnie jeżdżą tam turyści z Polski? Czy to klimat, który pozwala cieszyć się beztroskim wypoczynkiem i ciepłym morzem? Czy...

26.06.2022 wiek: 12-18 lat
Zarezerwuj

Newsletter

Z newsletterem nie przegapisz żadnej promocji ani wydarzenia z Gildią Miłośników Nauki! Dołącz już teraz!

Administratorem podanych danych osobowych jest Gildia Miłośników Nauki z siedzibą w Trzebownisku 103, 36-001 Trzebownisko. Kontakt z Inspektorem Ochrony Informacji: wgildii@op.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz TUTAJ

Dołącz do
Gildii Miłośników Nauki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawach organizowanych przez Gildię wydarzeń, w sprawach  współpracy, a przede wszystkim zachęcamy, by zostać członkiem naszego Stowarzyszenia.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Treść wiadomości